Jesienny festiwal filmowy - zapowiedź

Przegląd Jesiennego Festiwalu filmowego

Jesienny festiwal filmowy - program

Festiwal składa się z serii różnych programów, które odkrywają to, co najlepsze w światowym kinie. Programy składają się z różnych gatunków i tematów i będą odbywać się w różnych miejscach w całym mieście.

Programy są następujące:

 • Wieczór otwarcia
 • Pokazy specjalne
 • Dyskusja o filmie
 • Pytania i odpowiedzi dotyczące filmu
 • Wieczór Zamknięcia

Coroczny jesienny program festiwalu potrwa od 22 września do 25 października, a do wyboru będzie 77 filmów. Z pełnym programem można zapoznać się tutaj, ale poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych propozycji:

 • A Ghost Story - opowieść o parze mieszkającej w nowym domu, którą zmarła ukochana inspiruje do robienia rzeczy, o których normalnie nigdy by nie pomyśleli.
 • The Meyerowitz Stories - A Newcomer - film w reżyserii i z udziałem Adama Sandlera, opowiadający o relacjach starszego aktora z rodziną.
 • The Night Comes for Us - Film opowiada o porwaniu japońskiego profesora, który zostaje zmuszony do pomocy w poszukiwaniach porywaczy jego córki.
 • The Nun - Trzecia część serii filmów Conjuring, w której księża z katolickiego zakonu polują na demony i walczą z aniołami i demonami.

Jesienny festiwal filmowy - relacja

Jeśli szukasz sposobu, by poczuć ducha festiwalu, jest wiele sposobów, by się w niego zaangażować. Zapoznaj się z poniższym kalendarzem imprez, aby sprawdzić, jakie wydarzenia odbywają się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania, a nawet przyłącz się i zorganizuj własne!

Nie przegap szansy na wygranie wspaniałych nagród, takich jak bilety na festiwal lub kody rabatowe do wykorzystania na festiwalu! Jesień to świetny czas na kino.

Chłodniejsza i bardziej sucha pogoda sprzyja oglądaniu filmów w pomieszczeniach, a kolorowe liście na drzewach stanowią miłe tło dla seansu.

Jesienny festiwal filmowy - najlepsze filmy

To pierwsze miejsce, do którego należy się udać, jeśli chce się zobaczyć duży wybór filmów. Co roku festiwal dodaje kilka nowych filmów do line-upu i zawsze są one świetne. Oto najlepsze filmy, które można zobaczyć na festiwalu w tym roku:

 • The Voice of the Wild - Jeśli szukasz czegoś lekkiego i przyjemnego do obejrzenia, to jest to film dla Ciebie. Jest to komedia o młodej dziewczynie, która szkoli młodego wilka na wyprowadzacza psów. To świetny film na wieczór randkowy i po prostu bardzo przyjemny do oglądania.
 • The Strange and Beautiful Sorrow of Every Morning - japoński film o młodej dziewczynie, która ma powracający sen o rodzinie, która nie wydaje się prawdziwa. Jest to interesujący film z doskonałą obsadą. Zdecydowanie trzeba go obejrzeć, jeśli lubi się filmy o znaczeniu rodziny i żałobie.
 • The Loss of a Teardrop Diamond - To film, który w wyjątkowy i znaczący sposób opowiada o żałobie i stracie. To niewielki film, ale mimo to wart obejrzenia. Jest to jeden z najbardziej wyjątkowych filmów w programie festiwalu i jeden z najlepszych filmów do obejrzenia na festiwalu.

Autor FutureShorts - 13-02-22

Twój komentarz

Najnowsze posty

Oscar za najlepszy krotkometrażowy film animowany

Na czym polega nominacja do Oscara dla najlepszego krótkometrażowego filmu animowanego?

16-06-2022

Najnowsze krótkometrażowe filmy animowane - Nagroda Akademii Filmowej Choć kryteria programu mogą si

Czytaj dalej

Jakie sa rodzaje filmow krotkometrazowych

Wybrane gatunki filmów krótkometrażowych

12-06-2022

Krótkometrażowy film animowany Krótkometrażowe filmy animowane mają zazwyczaj mniej niż 15 minut dłu

Czytaj dalej

Jak krecic filmy krotkometrazowe

Jak zrealizować film krótkometrażowy?

30-05-2022

Jak przygotować się do kręcenia filmu krótkometrażowego? Jeśli myślisz o nakręceniu filmu krótkometr

Czytaj dalej

Loading...